Pages Menu

Categories Menu

Posted by on sie 7, 2017 in Nie tylko kulinaria |

Jak typować numery w grach liczbowych?

Jak typować numery w grach liczbowych?

Gry liczbowe nadal cieszą się dużą popularnością. Choć szansa trafienia głównej nagrody nie jest zbyt duża, to jednak wielu graczy próbuje różnych sposobów, aby prawidłowo wytypować wszystkie potrzebne liczby. Czy istnieje metoda, która jest skuteczna w takim przypadku?
Jednym ze sposobów, które mogą pozwolić na łatwiejsze typowanie liczb jest sprawdzanie statystyk wyników losowań. Statystyki liczb Lotto są obecnie ogólnie dostępne dla wszystkich. Wystarczy jedynie wejść na odpowiednią stronę internetową. W przypadku takiej gry jak Lotto gorące i zimne liczby są umieszczone również na oficjalnej stronie. Należy jednak pamiętać, że tam statystyki obejmują ostatnich 50 losowań. Jeśli gracz posiada własną metodę typowania, często korzysta z innych zakresów.

 

Gorące liczby to te, które padały najczęściej w wybranym zakresie losowań. Gracze zazwyczaj biorą pod uwagę jedynie ostatnie losowania, nie zaś całą historię gry. Warto bowiem brać pod uwagę fakt, iż kule używane w losowaniu są dość często wymieniane, co uniemożliwia typowanie oparte na fakcie, iż niemożliwe jest wykonanie całkowicie idealnych kul. Wybierając zestaw liczb do gry warto jest brać pod uwagę nie tylko liczby gorące, ale również te, które padały nieco rzadziej.